بروز رسانی هسته اصلی الگوریتم گوگل

الگوریتم گوگل 

بروز رسانی هسته اصلی الگوریتم گوگل

 یک بروز رسانی گسترده در هسته اصلی الگوریتم گوگل اجرا شده که بر رتبه‌ بندی برخی وب سایت‌ ها در نتایج جستجو تاثیر گذاشته‌ است

گوگل در توییتر رسمی خود اعلام کرد که این نوع بروز رسانی را چندین بار در سال  انجام می‌دهد این بروز رسانی ها ممکن است موجب بهبود یا افت رتبه برخی سایت ها شوند. به طور کلی سایتها قادر نیستند فعالیتی انجام دهند که تاثیر پذیری رتبه سایت خود را در مقابل این بروز رسانی کم کنند.

در توییتر گوگل آمده‌ است:

گوگل هر روز یک یا چند تغییر برای بهبود نتایج جستجو اعمال میکند برخی از این تغییرات بر روی بهینه سازی بخش خاصی تمرکز دارند. برخی دیگر تغییرات کلی و اساسی هستند. یک بروز رسانی اساسی در الگوریتم گوگل ایجاد شده است. و این روند همانطور که اشاره شد چندین بار در سال رخ می دهد.

مانند همه بروز رسانی ها سایت ها شاهد افت و ارتقا رتبه خواهند بود. گوگل می داند که مشکلی در صفحات سایت شما وجود ندارد. ولی افت رتبه برای سایت هایی که به خوبی بقیه نیستند امری طبیعی است. در ضمن اگر شما محتوای با کیفیتی تولید کرده اید که قبل از این شاهد بهبود رتبه برای آن نبوده اید. با این بروز رسانی این بهبود رتبه را شاهد خواهید بود.

گوگل همیشه نتایج جستجو را تصحیح میکند تا مطمئن شود که مرتبط‌ ترین صفحات وب در بالا قرار دارند.همانطور که گوگل درک خود از قصد کاربر در جستجو را بهبود می‌بخشد، به تنظیم نتایج جستجو هم ادامه خواهد داد.

در مبحث بهبود کیفیت سایت مهم است که بدانید شما نمی‌توانید تنها کمی بهتر از رقبای خود باشید

و از گوگل انتظار داشته باشید که سایت شما را بهتر رتبه بندی کند گوگل قصد دارد سایت‌ هایی را که حقیقتا بهترین انتخاب هستند رتبه بندی کند.

 

 

الگوریتم گوگل

 

الگوریتم گوگل

 

اشتراک گذاری در :


info@seouser.ir

ارسال یک نظر

سئو،سئو سایت،خدمات سئو،آموزش سئو،سئو وب سایت، بهینه سازی سایت،بهینه سازی وب سایت، افزایش رتبه سایت